Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Použité materiály

Materiály použité v batohoch Tatonka


 450 HD Polyoxford

Mäkká, PU potiahnutá polyesterová tkanina z 450 deniér priadze v Oxford vzhľade.

100 percentný polyester 420 HD Nylon

Klasická 420 nylónový materiál v osvedčenej "High Density" (HD) verzii ako dobrý základný materiál, ktorý môže byť použitý flexibilne. Týmto sa získa vysoká pevnosť v ťahu.Materiál je nepriepustná pre vodu opatrené trojitým PU záterom

100% polyamid T-Square Rip

Tento jemne štruktorovaný materiál bol vyvinutý v Tatonke  a je veľmi technický. Veľmi tesný, zvláštny spôsob tkania 210 dutinových vlákien činí tkaninu extrémne silnú, ale ľahkú zároveň. Ideálna pre naše ľahké trekingové a turistické batohy.

100% polyamid


 T-Square Rip Light

Jemná štruktúra Ripstop a trojitý / silikónový záter PU, robia túto ľahkú tkaninu extrémne odolnú proti roztrhnutiu. Používa sa predovšetkým pre malé a stredne veľké batohy.

100% polyamid


 

 T-Snow crust

Ľahká, odolná proti oderu polyamid tkanina s jemným vzorovaním, ktorý sa podobá snehovým kryštálom. Vďaka PU záteru na vnútornej strane materiálu je vodotesná. T-Snow Crust je používaný u batohov a tašiek.

100% polyamid


 
 T-Cover Tex

Jedná sa o veľmi ľahké a nepremokavé polyesterové tkaniny má mäkký dotyk a je používaný predovšetkým pre pláštenky, rain covery a úložne tašky.

100% polyester
Copyright 2017 - 2024 © yaksteam.sk