Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

P.U.R.E RECYCLED DOWN

Úvod P.U.R.E RECYCLED DOWN
pure01


P.U.R.E RECYCLED DOWN®


La Sportiva si vybrala talianskeho partnera, ktorý sa aktívne stará o našu planétu a prispieva k vytvoreniu udržateľnej budúcnosti.

Vynikajúce vlastnosti z hľadiska izolácie, priedušnosti a ľahkosti s rovnakým potenciálom panenského páperia, pokiaľ ide o plnivosť a tepelnú izoláciu.

Vy rozdiel nepocítite, Planéta áno!


pure02


P.U.R.E.® PLATINUM je plne udržateľné prírodné páperie s vysokou hodnotou plniaceho výkonu 700+ cu.in.P.U.R.E.® GOLD je plne udržateľné prírodné páperie s vysokou hodnotou plniaceho výkonu 600+ cu.in.

P.U.R.E.® JE PRVÝM GRS CERTIFIKOVANÝM RECYKLOVANÝM PERÍM.


PRACTICAL Páperie je najlepší izolačný materiál na svete. Udrží vás v teple s najvyššou úrovňou pohodlia.


UNIQUE P.U.R.E.® recyklované páperie je jedinečné vo všetkých smeroch: má najlepšiu plniacu silu, spĺňa najvyššie hygienické štandardy a má certifikát GRS.


RECYCLED P.U.R.E.® páperie pochádza 100 % z odpadu po spotrebnom tovare, bez akéhokoľvek miešania alebo miešania s čistým páperím.


ENDLESS Životný cyklus páperia je nekonečný. Dá sa zbierať z predmetov, ktoré sa prestali používať a znovu a znovu sa regenerovať bez straty svojich izolačných vlastností.

Späť na TECHNOLÓGIE OBLEČENIA

Copyright 2017 - 2023 © yaksteam.sk