Diagnostika

Úvod Superfeet

Superfeet

Úvod Eshop Diagnostika O Superfeet

 

AKÝ DRUH NOHY MÁTE?

 

Iba 15% populácie má ideálne fungujúcu nohu. Tá sa často nazýva neutrálnou nohou. Ľudia s neutrálnou nohou majú správny tvar nohy, ktorý nepotrebuje Superfeet z dôvodu biomechaniky. Avšak, stále ešte môžu využiť výhody absorpcie nárazov, ktoré poskytuje vložka Superfeet. Zakryvený trojrozmerný tvar Superfeet funguje ako adaptér, ktorí sedí v dvojrozmernej hranatej obuvi. Táto zlepšená forma zabezpečuje pohodlie a zlepšuje výkon. Ostatok populácie má sklon k nadmernej pronácii alebo supinácii pri státí, chôdzi alebo behu. Okrem vplyvu na to, ako obuv sadne, môže to vyústiť do sekundárnych problémov s nohami. Ak vaši zákazníci trpia týmito problémami, vložka Superfeet Premium im poskytne oporu pre kľúčové miesta nohy vašich zákazníkov, čím sa zmenšia problémy s nohami. Pronácia môže spôsobiť sploštenie klenby a predĺženie nohy, čo vedie k plantar fasciitis, pľuzgierom, mozoľom, bolestiam kolien, bedier a chrbta a holenných kostí. V konečnom dôsledku je výsledkom kompenzácia postoja a neefektívny pohyb, čo spôsobuje slabosť a stratu sily. Supinujúca noha môže mať predispozíciu na vytknuté členky, natiahnuté a potrhané väzivá, zapálené šľachy a zlú absorpciu nárazov. Vložky Superfeet môžu iba zlepšiť pohodlie a formu topánky pre supinujúcu nohu.

3 nohy

 

Ako zistím, či potrebujem kvalitnú vložku?

Okrem pomoci so zraneniami nôh majú vložky Superfeet Premium mnoho iných výhod. Častá otázka: „Potrebuje každý kvalitné vložky?“ každý človek nepotrebuje kvalitné vložky z biomechanického pohľadu. Ale každý môže získať z kvalitnej vložky, či už ide o biomechanickú potrebu, alebo o hlavný cieľ lepšej formy a zlepšenia pohodlia nohy a obuvi. Ak zvážime, že 80% populácie má sklon k nadmernej pronácii, veľká skupina ľudí získa z opornej kvalitnej vložky. Avšak, 20% populácie má stabilné nohy a nepotrebuje oporu kvalitnej vložky pri zlepšení biomechaniky ich nohy. Z týchto čísiel vyplýva, že Superfeet je iba pre 80% ľudí. Ak odhliadneme od biomechanickej otázky, ostatných 20% môže používaním Superfeet dosiahnuť vynikajúce pohodlie a oporu. V tomto zmysle je Superfeet pre 100% populácie. Superfeet ponúka ucelenú radu produktov pre všetky druhy topánok a všetky naše produkty vychádzajú z princípu biomechaniky nohy. Používame najlepšie materiály v kombinácii s najlepším tvarom a dizajnom, aby sme udržali nohu v jej ideálnej funkčnej polohe. Táto úspešná kombínácia umožňuje Superfeet ponúknuť najvyššiu kvalitu, inovatívne, funkčné kvalitné vložky v maloobchodnom predaji.

 

Tak ako sa dozviem, či potrebujem kvalitnú vložku?

 • Ak potrebujete:
 • Zlepšiť alebo obnoviť riadnu biomechaniku nohy vždy keď kráčate.
 • Pomoc so znížením pronácie.
 • Zmenšiť bolesti kolien, nôh, bedier a chrbta.
 • Absorbovať nárazy nasmerovať energiu do nôh.
 • Pomôcť zlepšiť funkčný rozdiel v dĺžke nôh.
 • Pomôcť s prevenciou zranenie (lepšie zdravie nôh).
 • Znížiť predĺženie a rozťahovanie nohy lepšou formou obuvi.
 • Zvýšiť pohodlie obuvi pri zohľadnení rôznych typov nohy (vysoká klenba/plochá noha)
 • Zvýšiť opotrebovanie podošvy a životnosť vašej obuvi.
 • Zlepšiť rovnováhu a silu tela.
 • Viac sebadôvery pri obľúbených športoch.

 

Vložky Superfeet Premium ponúkajú bezkonkurenčné pohodlie so zlepšením funkcie obuvi. Našim cieľom je zachovať zdravé a šťastné nohy našich zákazníkov v obuvi podľa ich voľby.