Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

La Sportiva TX Evo

Modelový rad La Sportiva TX EVO s novou technológiu Resole Platform.


TX Evo Resoling


Resole Platform

 

je nová patentovaná technológia od La Sportivy, ktorá umožňuje ľahkú a rýchlu výmenu podrážky bez akýchkoľvek kompromisov vo výkone a pohodlí topánky.

 

V roku 2022 urobila La Sportiva ďalší krok vpred na svojej ceste k trvalej udržateľnosti zavedením platformy Resole, prvej technológie na svete, ktorá umožňuje úplné a bezpečné znovupodlepenie nástupovej obuvi.

 

Od roku 1928, roku založenia La Sportiva, bol „resoling" vždy súčasťou kultúry spoločnosti a všetky jej produkty z radov Mountaineering a Climbing sú navrhnuté a vyrobené s cieľom predĺžiť ich životný cyklus výmenou podrážky po jej opotrebovaní.

Kultúra znovupodlepovania bola vždy jedným z pilierov La Sportiva a predstavenie platformy Resole a TX Evo modelovej rady sú najlepším spôsobom, ako osláviť vstup tejto remeselnej praxe aj do sveta nástupovej obuvi.
TX4 vs TX4 Evo

Porovnanie vlastností TX4 vs TX4 Evo

TX Evo Midsole

 

 

Táto inovácia uprednostňuje cestu vzdelávania a informovanosti spotrebiteľa, ktorý môže naďalej používať topánku, ktorá sa dobre prispôsobila jeho nohe, a vyhnúť sa výmene produktu, ktorý je síce opotrebovaný, ale stále v dobrom stave, čím sa znižuje jeho environmentálna stopa.TX4 Evo


TX4 Evo

TX4 Evo je kožená topánka vyvinutá tak, aby zaručila maximálnu stabilitu a priľnavosť aj v tom najdrsnejšom teréne. Je ideálna na technické prístupy a ľahké lezecké pasáže a vďaka materiálom, ktoré tvoria zvršok, a veľkým vnútorným objemom ponúka neprekonateľné pohodlie. Špeciálna medzipodrážka s patentovanou vložkou Resole Platform™ umožňuje znovupodlepovanie TX4 Evo bez toho, aby to ovplyvnilo jeho technické vlastnosti a pohodlie. Znovupodlepovanie vašej obuvi znamená predĺženie jej životnosti a tým zamedzenie plytvania.ALL TX4 EVO

TX4 Evo Ws


TX4 Evo GTX


TX4 Evo GTX

TX4 Evo GTX je kožená obuv s nepremokavou membránou GORE-TEX, vyvinutá tak, aby zaručila maximálnu stabilitu a priľnavosť aj v tom najdrsnejšom teréne.Ideálna na technické prístupy a ľahké lezecké pasáže, ponúka bezkonkurenčné pohodlie vďaka materiálom, z ktorých je vyrobený zvršok, a veľkému vnútornému objemu. Vďaka membráne GORE-TEX Extended Comfort je obuv nepremokavá a priedušná aj počas dlhodobého používania. zmes behúňa Vibram® MegaGrip a patentovaná štruktúra výstupkov Impact Brake System™ umožňujú maximálnu stabilitu pri zostupe a dokonalú kontrolu trakcie pri lezení. Špeciálna medzipodrážka s patentovanou vložkou Resole Platform™ umožňuje znovupodlepovanie obuvi TX4 Evo GTX bez vplyvu na jej technické vlastnosti a pohodlie. Znovupodlepovanie vašej obuvi znamená predĺženie jej životnosti, a tým zamedzenie vzniku odpadu.

TX4 Evo GTX

TX4 Evo GTX Ws


TX4 Evo MID GTX


TX4 Evo MID GTX

TX4 Evo Mid GTX je stredne strihaná verzia ikonickej koženej topánky, ktorá bola vyvinutá tak, aby zaručila maximálnu stabilitu a priľnavosť aj v tom najnáročnejšom teréne.Je ideálna na technické prístupy vo všetkých typoch terénu a ponúka bezkonkurenčné pohodlie vďaka materiálom, z ktorých je vyrobený zvršok, a veľkému vnútornému objemu. Vďaka membráne GORE-TEX Extended Comfort je obuv nepremokavá a priedušná aj počas dlhodobého používania. Zmes behúňa Vibram® MegaGrip a patentovaná štruktúra výstupkov Impact Brake System™ umožňujú maximálnu stabilitu pri zostupe a dokonalú kontrolu trakcie pri lezení. Špeciálna medzipodrážka s patentovanou vložkou Resole Platform™ umožňuje znovupodlepovanie obuvi TX4 Evo Mid GTX bez toho, aby to ovplyvnilo jej technické vlastnosti a pohodlie. Znovupodlepovanie vašej obuvi znamená predĺženie jej životnosti, a tým zamedzenie vzniku odpadu.

ALL TX4 Evo MID GTX

TX4 Evo MID GTX WsĎaľšími z radu modelov TX sú modely TX2 Evo a TX2 Evo Leather či modely TX4 R 

TX2 Evo
 

TX2 Evo je najľahší model v rade La Sportiva Approach, vyvinutý vo Val di Fiemme tak, aby vyhovoval potrebám lezcov z celého sveta. Sú vyrobené s použitím vysokého percenta recyklovaných komponentov a vďaka implementácii technológie Resole Platform, je TX2 Evo skutočne jedinečným produktom v oblasti outdoorového výstroja.La Sportiva TX2 Evo leather
 


Výnimočnú priľnavosť a presnosť pri stúpaní zaručuje použitie Vibram® IdroGrip a široká lezecká zóna, ktorá charakterizuje podrážku. Pletený zvršok je vyrobený zo 100% recyklovanej priadze, zaručuje skvelý komfort a presné sadnutie vďaka absencii švov a integrovanému jazyku. Systém šnurovania je inšpirovaný ikonickým modelom Mythos a to zaručuje skvelé fixovanie pomocou 100% recyklovaných šnúrok.La Sportiva TX2 Evo packing

 

Znovupodlepovanie tohto modelu je službou, ktorú ponúkajú všetci autorizovaní predajcovia oficiálnej siete La Sportiva. Pre znovupodlepovanie La Sportiva poskytuje starostlivý výber vysoko špecializovaných pracovísk. Každý remeselník je zaučený priamo touto Trentinskou firmou a je vybavený všetkými originálnymi náhradnými dielmi špeciálne navrhnutými pre dokonalé znovupodlepovanie produktov.

resoling

 

 

 

Ďalšími z tejto rodiny produktov so znovupodlepitelnou podrážkou sú varianty ako TX2 Evo Leather či modely TX4 R všetko v pánskej aj dámskej verzii.La Sportiva TX2 Evo La Sportiva TX2 Evo La Sportiva TX2 Evo Woman La Sportiva TX2 Evo Woman
La Sportiva TX2 Evo leather La Sportiva TX2 Evo leather La Sportiva TX4 R La Sportiva TX4 R WomanAutorizovaným resolerom pre Slovensko je firma RESTDAY.


RESOLER

Copyright 2017 - 2024 © yaksteam.sk