Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Via Ferrata

Získaj ferrátový set zadarmo

Via Ferrata pic01

Čas dovoleniek sa blíži a určite veľa z Vás rozmýšľa nad novými dobrodružstvami. Aj u nás na Slovensku sa dá podniknúť pekný výlet niektorou z ferrat, ale samozrejme oveľa viac možností je v blízkom Rakúsku. Pre vyskúšanie nie je treba kupovať hneď celý ferratový výstroj. Dá sa zapožičať napríklad aj u nás v Yaksteame. Ak by už niekto mal za sebou prvé skúsenosti s ferratami a chcel podnikať tento druh aktivity častejšie môže si správny výstroj zadovážiť v našej predajni Yak&Rysy, kde mu skúsený personál kvalifikovane poradí s výberom.


pct4

 

    

Veľmi dôležitou súčasťou výstroja, je okrem ferrátového setu, prilby a sedacieho úväzu aj vhodná obuv. Ideálnou topánkou pre takéto podnikanie je topánka z kategórie approache (nástupové). Je to topánka určená práve na nástup k lezeckým cestám v horách, turistiku kde sa kombinuje klasický lesný chodník s kamenistejšími pasážami, prípadne na ľahšie lezenie napríklad v Tatrách. A ideálna je na Vaše ferrátove výlety.


pct5

pct2


 

Ak by ste chceli vyskúšať  tento zážitok a dostať zapožičanie výstroja zadarmo tak tu je šanca.
Vyplňte formulár dole na stránke a my vyžrebujeme jedného z Vás a ten získa dva ferrátové sety, sedacie úväzy a prilby na víkend zadarmo. 

 

pct7 pct8


Skvelou voľbou je určite novinka od firmy La Sportiva approache model TX Guide a TX Guide Woman pre ženy. TX Guide je najtechnickejšia obuv v sérii La Sportiva TX. Je ideálna na nástupy a horolezectvo a je určená pre horských vodcov a tých, ktorí hľadajú produkt s dlhou životnosťou a vysokým výkonom. Topánka využíva novú technológiu Tech-fit. Je veľmi stabilná pri špičke a dobre drží na hranách pri lezení. Zvršok odolný voči oderu je vyrobený z jednej vrstvy, vnútornými výstužami z mikrovlákna a vonkajšími výstuhami TPU, ktoré zaručujú odolnosť proti oderu. Šnurovanie je asymetrické až po špičku pre maximálnu presnosť , zatiaľ čo zadná časť topánky pripomína štýl Mythos a umožňuje dokonalú oporu v päte.

 pct6Vyplň formulár a získaj ferrátový set na víkend

Ferrátový set
Vyplnením formuláru sa môžete zapojiť do žrebovania o zapožičanie „Ferrátového setu“ na víkend pre dve osoby. Súčasťou setu je ferrátový set, sedací úväz a prilba. Do žrebovania je možné sa zapojiť do 6.7.2020. Termín zapožičania bude upresnený po dohode s vyžrebovaným. Pravidlá súťaže tu: https://www.yaksteam.sk/sutaz-o-ferratovy-set/
GDPR
antiSpam [nový kód]