Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Test La Sportiva Solar

La Sportiva Solar & La Sportiva Stellar

 

Tak sme rozšírili našu požičovňu o dva nové tohtoročné modely skialp lyžiarok La Sportiva Solar pre mužov a La Sportiva Stellar pre ženy. Ide o veľmi univerzálnu a ľahkú topánku (1150g). Je to výborná príležitosť ako si ju pred kúpou v našom obchode YAK&RYSY vytestovať a zistiť ci je to to správne pre Vás.

 

La Sportiva Solar+ Stellar

Solar je all-round skialp topánka určená na uspokojenie náročných užívateľov ako do kopca, tak z kopca, vďaka nízkej váhe, voľnému pohybu, bezpečnému uzamykaciemu systému a pevnosti použitých materiálov.
Jeho všestrannosť je vyzdvihovaná trojitou kompatibilitou s viazaniami Tour, TRAB Tr2 a Tech viazaniami. Topánka je vybavená PEBAX® Rnew® bio skeletom a cuffom s ergonomickou podporou na zadnej strane a systémom "EASY 2 WEAR". Nový, patentovaný systém Ski/Walk "SWING-LOCK Closure System" chráni mechanické súčasti pred opotrebením a nárazom a zaisťuje rýchle a bezpečné uzavretie topánky. EZ Flex ™ prekrývajúci jazyk umožňuje výnimočnú voľnosť pohybu. Patentovaná, kompaktná a presná pracka "Spider Buckle EVO ™" zaručuje pohodlné nastavenie objemu v spodnej časti topánky a umožňuje dokonalé rozloženie uzavretia. Podošva La Sportiva Grip Guard ™ zaručuje vynikajúci výkon po celý čas.

 

  • Veľkosť: 24 MP - 31,5 MP (37,5 EU - 48 EU)
  • hmotnost (polpár): 1150g (275MP)
  • pohyblivost komínu: 68 °
  • materiál komínu: Grilamid®
  • materiál skeletu: Grilamid®
  • podrážka : La Sportiva GripGuard TM
  • vnútorná papučka: Solar Liner
  • počet praciek: 2

Solar1

 

Solar2

 

Stellar1

 

regal

 

Stellar2